سوپرمارکت

 
کالاهای اساسی و خوار و بار
کالاهای اساسی
 
کنسرو و غذای آماده
کنسرو
 
تنقلات
تنقلات
 
خوش‌بو کننده و بهداشتی
بهداشتی
 
مواد پروتئینی
مواد پروتئینی
 
وعده سلامتی
وعده سلامتی
 
 

خنک بنوشید نمايش همه


 
 

دورهمی خوش‌ مزه نمايش همه


 
بهداشت دهان و دندان
 
لوازم بهداشت شخصی
 
پیشگیری از کرونا
 
 

میوه خشک نمايش همه


 
نوشیدنی سرد
 
نوشیدنی گرم
 
 

کالاهای اساسی نمايش همه

 
 

ادویه و زعفران نمايش همه


 
زر ماکارون
 
باراکا
 
اوشان
 
چای شهرزاد
 
فرمند
 
لنولا
 
گلستان
 
نان آوران
اطلاعیه مغایرت قیمت
اطلاعیه شفاف‌سازی مغایرت قیمت بسته‌بندی کالاهای سوپرمارکتی با فاکتور

مدیسه در راستای حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان، به اطلاع شما مشتریان عزیز می‌رساند که بر طبق بخشنامه جدید صمت (سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت کشور) در راستای جریان تأمین و توزیع کالاهای اساسی (روغن نباتی، گوشت مرغ، تخم‌مرغ و لبنیات)، تمامی کالاهای مذکور اعم از تولید قبل از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ و بعد از آن باقیمت‌های جدید عرضه می‌شود.

 

سوپرمارکت آنلاین مدیسه

 خرید کالاهای اساسی و خواربار از سوپرمارکت مدیسه

سوپرمارکت مدیسه با فراهم کردن یک فضای راحت و خوشرنگ، خرید و سفارش از سوپرمارکت را بسیار آسان کرده است. می‌توانید ساعت‌ها بین محصولات قدم بزنید و ملزومات یک زندگی مدرن، کالاهای اساسی، مواد پروتئینی، اقلام صبحانه، مواد غذایی، لبنیات، محصولات شوینده، انواع کنسرو، غذای آماده، نوشیدنی‌ها، کالاهای بهداشتی و میوه و سبزیجات تازه را بهتر از هر جای دیگر در سوپرمارکت آنلاین مدیسه پیدا کنید.

خرید از برندهای معروف سوپرمارکتی

سوپرمارکت مدیسه با فراهم کردن برندهای معتبر سوپرمارکتی چون ماهشام، کاله، گلستان، روژین، تردیلا، شیرین عسل، پریل، اکتیو، 202 ، پردیس، مهرام، تک ماکارون، بیژن، خوشاب ، سی ‌سام، OAB، گلزار، زر ماکارون، مانا، لادن، کوکاکولا، مولتی کافه و ... بستری ایجاد کرده تا مشتریان یک خرید سوپرمارکتی آسان از برندهای مورد علاقه‌شان داشته باشند.

خرید سوپرمارکتی آسان

خرید از سوپرمارکت مدیسه بسیار آسان است؛ هنگام استراحت، رفت‌و‌آمد در خیابان‌های شلوغ، در محل کار یا در مسیر خانه، در هر لحظه با وارد شدن به سایت یا اپلیکیشن فروشگاه مدیسه می‌توانید سفارش سوپرمارکتی‌تان را ثبت کنید. سفارش سوپرمارکتی مدیسه همان روز به دستتان می‌رسد و با خیال راحت می‌توانید خریدهای هفتگی یا ماهانه را خود را از سوپرمارکت اینترنتی مدیسه انجام بدهید.

 خرید با تخفیف ویژه از سوپرمارکت آنلاین مدیسه

خرید از مدیسه یک مزیت دیگر نیز دارد؛ با خرید از سوپرمارکت، مدیسو دریافت می‌کنید و با جمع کردن مدیسوهای بیشتر، انتهای هر ماه کدهای تخفیف و هدیه دریافت کنید و از آنها در خرید‌های بعدی‌تان از سوپرمارکت و یا بخش‌های دیگر فروشگاه اینترنتی مدیسه می‌توانید استفاده کنید. با صرفه‌جویی در وقت و هزینه، اینبار ملزومات صبحانه مانند چای، قهوه، آبمیوه، کره، پنیر، مربا و یا ملزومات وعده‌های اصلی مانند برنج، حبوبات، گوشت، مرغ، ماهی و... را از مدیسه تهیه کنید تا در همان روز به دستتان برسد