سوپرمارکت

 

مدیسه

OFFER TIME

 
عذای سریع
 
بهداشتی
 
دوره همی مزه ها
 
 

تخفیف جذاب آخر هفته  نمايش همه


 
 

صبحانه نمايش همه


 
 

پروتئینی نمايش همه


 
 

خواربار نمايش همه


 
Twinings
 
Sun Star
 
Coca Cola
 
Cheetoz
 
 

ادویه و زعفران نمايش همه

 
 
 
 
 
 
 
 
 

سوپرمارکت آنلاین مدیسه

 خرید کالاهای اساسی و خواربار از سوپرمارکت مدیسه

سوپرمارکت مدیسه با فراهم کردن یک فضای راحت و خوشرنگ، خرید و سفارش از سوپرمارکت را بسیار آسان کرده است. می‌توانید ساعت‌ها بین محصولات قدم بزنید و ملزومات یک زندگی مدرن، کالاهای اساسی، مواد پروتئینی، اقلام صبحانه، مواد غذایی، لبنیات، محصولات شوینده، انواع کنسرو، غذای آماده، نوشیدنی‌ها، کالاهای بهداشتی و میوه و سبزیجات تازه را بهتر از هر جای دیگر در سوپرمارکت آنلاین مدیسه پیدا کنید.

خرید از برندهای معروف سوپرمارکتی

سوپرمارکت مدیسه با فراهم کردن برندهای معتبر سوپرمارکتی چون ماهشام، کاله، گلستان، روژین، تردیلا، شیرین عسل، پریل، اکتیو، 202 ، پردیس، مهرام، تک ماکارون، بیژن، خوشاب ، سی ‌سام، OAB، گلزار، زر ماکارون، مانا، لادن، کوکاکولا، مولتی کافه و ... بستری ایجاد کرده تا مشتریان یک خرید سوپرمارکتی آسان از برندهای مورد علاقه‌شان داشته باشند.

خرید سوپرمارکتی آسان

خرید از سوپرمارکت مدیسه بسیار آسان است؛ هنگام استراحت، رفت‌و‌آمد در خیابان‌های شلوغ، در محل کار یا در مسیر خانه، در هر لحظه با وارد شدن به سایت یا اپلیکیشن فروشگاه مدیسه می‌توانید سفارش سوپرمارکتی‌تان را ثبت کنید. سفارش سوپرمارکتی مدیسه همان روز به دستتان می‌رسد و با خیال راحت می‌توانید خریدهای هفتگی یا ماهانه را خود را از سوپرمارکت اینترنتی مدیسه انجام بدهید.

 خرید با تخفیف ویژه از سوپرمارکت آنلاین مدیسه

خرید از مدیسه یک مزیت دیگر نیز دارد؛ با خرید از سوپرمارکت، مدیسو دریافت می‌کنید و با جمع کردن مدیسوهای بیشتر، انتهای هر ماه کدهای تخفیف و هدیه دریافت کنید و از آنها در خرید‌های بعدی‌تان از سوپرمارکت و یا بخش‌های دیگر فروشگاه اینترنتی مدیسه می‌توانید استفاده کنید. با صرفه‌جویی در وقت و هزینه، اینبار ملزومات صبحانه مانند چای، قهوه، آبمیوه، کره، پنیر، مربا و یا ملزومات وعده‌های اصلی مانند برنج، حبوبات، گوشت، مرغ، ماهی و... را از مدیسه تهیه کنید تا در همان روز به دستتان برسد