عکس جورج کلونی

استایل‌های جورج کلونی، از جوانی تا امروز

جورج کلونی از آن دسته بازیگرانی است که در نوجوانی این حرفه را آغاز کرد اما در سنین جوانی مشهور شد و مورد توجه عکاسان و خبرنگاران قرار گرفت. ویژگی منحصر به فرد استایل‌های جورج کلونی جامع بودن آن‌ها است؛ یعنی با بررسی استایل‌های او می‌توانیم بفهمی در دهه ۸۰، ۹۰ و ۲۰۰۰ میلادی چه نوع لباس‌هایی مد بود و چه استایل‌هایی هنجار شکن محسوب می‌شد. جورج کلونی سال‌ها معیاری برای اندازه‌گیری میزان جذابیت مردان بود و حالا هم در شصت سالگی همچنان زیبا، جذاب و خوش‌استایل است. برخی استایل‌های جورج کلونی را از جوانی تا امروز مرور می‌کنیم.

عکس جورج کلونی 1

۱۹۸۶

معمولا تأکید می‌کنیم که بیش از دو جزء طرح‌دار در استایلتان استفاده نکنید چرا که زیبا به نظر نخواهد رسید. هر قانونی یک استثنا هم دارد؛ هیچگاه از دو جزء طرح‌دار استفاده نکنید مگر اینکه جورج کلونی باشید! او در این استایل هم می‌درخشد.

عکس جورج کلونی 2

۱۹۸۹

جورج کلونی را در استایل کژوال دهه هشتادی‌ ببینید؛ جین، پیراهن، جلیقه و کیف چرم! این استایل برای زمان خودش استایلی پیشرو و هنجار شکن محسوب می‌شد. همین حالا کدام فرد مشهوری را می‌شناسد که جسارت ساختن چنین استایل‌هایی را داشته باشد؟

عکس جورج کلونی 3

۱۹۹۴

جورج کلونی در سی و چند سالگی از استایل مورد علاقه‌اش رونمایی کرد. البته شاید در آن زمان خودش هم نمی‌دانست که این استایل مورد علاقه‌اش است. او بارها با کت و شلوار و تی‌شرت تیره مخصوصا مشکی مشاهده شده است. این عکس اما جزء اولین‌ها است که در مهمانی افتتاح مسابقات گلف از او در این استایل گرفته شده است.

عکس جورج کلونی 4

۱۹۹۹

این عکس پنج سال بعد در مراسم اکران نخست فیلم Three Kings از جورج کلونی گرفته شده است. همان استایل قبل به نظر می‌رسد که اندکی مدرن شده است، اینطور نیست؟ در همین چند سال به راحتی می‌توان علاقه او به این رنگ و استایل را تشخیص داد.

عکس جورج کلونی 5

۲۰۰۵

البته او به خوبی می‌داند که چطور باید رنگ‌های روشن را با تیره ترکیب کند و از تقابل رنگ‌ها  در تنالیته‌های مقابل استایل‌های چشم‌نواز بسازد. جورج کلونی در مراسم عکاسی فیلم Good Night, and Good Luck در جشنواره فیلم ونیز با این استایل ظاهر شد.

عکس جورج کلونی 6

۲۰۱۰

قانونی که در ابتدای این مطلب اشاره شد در ۵۰ سالگی او همچنان صادق است! اگر جورج کلونی هستید کت و شلوار طرح‌دار را با پیراهن طرح‌دار بدون پاپیون و کراوات بپوشید و یقه‌تان را هم تا انتها نبندید؛ همچنان خوش‌استایل به نظر خواهید رسید!

عکس جورج کلونی 7

۲۰۱۶

و باز هم همان همیشگی! در سال‌های اخیر او بارها با این استایل در مراسم‌های رسمی مختلف دیده شده است. کت، شلوار، پیراهن و کفش؛ همه مشکی و لبخندی سرشار از جذابیت که به نوعی جزئی از استایل جورج کلونی شده است.

عکس جورج کلونی 8

۲۰۲۰

و جورج کلونی را در ۶۰ سالگی مشاهده می‌کنید؛ شلوار جین، تی‌شرت سیاه و کاپشن چرم. نه‌تنها چیزی از جذابیت‌های او کم نشده بلکه با همان لبخندهای چسبیده به صورتش خوش‌پوش‌تر و خوش‌استایل‌تر هم به نظر می‌رسد.

عکس جورج کلونی 9

 

خرید لباس مردانه

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *